«Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы қалалық семинар–тренинг өтті.

«Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы  қалалық семинар–тренинг өтті. «Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы  қалалық семинар–тренинг өтті. «Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы  қалалық семинар–тренинг өтті. «Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы  қалалық семинар–тренинг өтті. «Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы  қалалық семинар–тренинг өтті. «Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы  қалалық семинар–тренинг өтті. «Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы  қалалық семинар–тренинг өтті.

«Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы  қалалық семинар–тренинг өтті.

«Барлығына қол жетімді сапалы білім» Ұлттық баяндамасын жүзеге асыру бойынша Ақтау қаласының жол картасы негізінде Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің «Оқу-әдістемелік орталығы», Маңғыстау өнер колледжінің ұйымдастыруымен «Кәсіптік бағдар- болашаққа бастар жол» тақырыбындағы  қалалық семинар–тренинг өтті.

Семинар–тренингке Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің оқу-әдістемелік орталығының директоры К.Мирова, Маңғыстау өнер колледжі, Х. Өзбекғалиев атындағы Маңғыстау жоғары политехникалық колледжі, «Каспий»  жоғары педагогика және салалық технологиялар колледжінің педагогтары, №20 М. Әуезов атындағы жалпы білім беретін мектеп мұғалімдері, № 56 «Жұлдыз» бөбекжайы тәрбиешілері қатысты.

Семинар – тренингті Ақтау қаласы бойынша білім бөлімінің оқу-әдістемелік орталығының директоры К.Мирова алғы сөзімен бастап, Маңғыстау өнер колледжі басшысының орынбасары, колледждің техникалық делегаты,  Маңғыстау облысы бойынша «BabySkills», «DalaSkills» жобасын үйлестіруші К. Джантекеева  «Балаларға ерте жастан кәсіби бағдар беру мамандықты дұрыс таңдауға, жеке қабілеттерін шыңдауға ықпал ету мүмкіндігі (BabySkills, DalaSkills)» тақырыбында, Маңғыстау өнер колледжі басшысының оқу – өндірістік жұмысы бойынша орынбасары, «BabySkills», «DalaSkills» жобасының сарапшысы Г.Сдыкова «BabySkills, DalaSkills  жобасын ұйымдастырудағы құжаттамалар негіздемесі» тақырыбында іс – тәжірибелерімен бөлісіп, кері байланыс жасалды.

#ұлттықбаяндамаақтау

#нацдокладақтау