Әдістемелік кеңес отырыстары 2023-2024 оқу жылы

Қыркүйек

Жаңа 2023-2024 оқу жылына әдістемелік кеңес құрамын бекіту

2

Колледждің 2023-2024 оқу жылына арналған әдістемелік жұмысын жоспарлау (әдістемелік кеңес құрамын, әдістемелік кеңестің, аттестатталатын оқытушылар өткізетін іс- шаралар; әдістемелік күндер, ашық сабақтар өткізу және оқытушыларды аттестаттау кестесін).

Бапанова Г.М..

3

Оқытушылардың біліктілігін арттырудың, аттестаттаудың, арнайы пәндер оқытушыларының тағылымдамадан өтуінің перспективалы жоспарлары туралы.

Қараша

1

Білім беру бағдарламалары бойынша әр пән оқытушыларының жұмыстық оқу бағдарламасын жасақтауы.

Ғалымқызы Д.

2

Интербелсенді оқыту әдістері, іскер ойындар және басқа да оқыту стратегиясы негізіндегі білім беру технологияларды қолдану.

Сабақты жоспарлау  сапасы.

Қаңтар

1

02130100 «Кескіндеме, мүсін және графика» және 02150400 «Хорды дирижерлау» бөлімдерінің білім беру бағдарламаларын бақылау қорытындысы.

Манап Қ.Ө.

Саргожаева А.С.

Аттестатциялаудағы өзгерістерді талдау

3

Жалпы білім беретін пәндері оқытушыларының жұмысын ұйымдастыру.

Айтбаева А.Қ.

4

Бейне сабақтар орындау жұмыстарын жолға қою.

Джантекеева Қ.К.

5

Ашық сабақтардың өтуіне бақылау мен талдау жасау.

Наурыз

1

021300 «Вокалдық өнер» және 02150700 «Хореография өнері» білім беру бағдарламаларын бақылау қорытындысы.

Бекполова А.А.

Утепова Г.С

2

Білім беру үдерісінде педагогикалық инновацияларды, қашықтықтан оқытуды, ақпараттық технологияларды енгізудің нәтижелілігі туралы.

Сдыкова Г.Г.

3

Жалпы білім беретін пәндер оқытушыларының жұмысын ұйымдастыру.

Айтбаева А.Қ.

Мамыр

1

02150100«Аспапта ойнау»білім беру бағдарламасын бақылау қорытындысы.

2

2023-2024 оқу жылындағы оқытушылардың әдістемелік жұмысының қорытындысы туралы.

3

2024-2025 оқу жылына арналған әдістемелік жұмыс жоспарының жобасы туралы.

4

Педагогикалық қызметкерлердің аттестациясы.

5

Арнайы пәндер бойынша ПЦК жылдық жоспарының орындалуы.

6

Оқытушылардың оқу-әдістемелік жұмысының нәтижелілігі.

Сдыкова Г.Г.