Демонстрационный экзамен

«Маңғыстау өнер колледжі» МКҚК 2022-2023 оқу жылында 05.06.-08.06.2023 күндері 0408000 «Хореография өнері» мамандығы 0408023 «Би ансамблі әртісі» біліктілігі бойынша қорытынды мемлекеттік емтихан эксперимент ретінде демонстрациялық емтихан өткізілді. Демонстрациялық емтиханды 4 түлек тапсырды. Демонстрациялық емтихан негізгі 3 модульден құралды. Олар: А модулі-классикалық биді орындау техникасын меңгеру, В модулі-бидің халықтық- сахыналық орындау техникасын меңгеру, С модулі-қазақ биін орындау техникасын меңгеру. Емтихан тапсырушылардың билерін қорытынды аттестаттау комиссиясы 100 балдық бағамен бағалады. Қорытынды аттестаттау комиссияның төрағасы:Каракузова Гулнар Төлегенқызы – Қ.Дүтбаев атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің хореография бөлімінің оқытушысы.Комиссия мүшелері:Жанна Мейіржановна – Абыл Тарақұлы атындағы балалар өнер мектебінің басшысы,Бейсенбина Анар Казыбаевна – Н.Жантөрин атындағы облыстық музыкалық драма театрының әртісі, Бекполова Алия Адилхановна – «Хореография өнері» бөлімінің меңгерушісі болды. Алғаш рет тапсырып, жақсы деген бағаларға ие болған бітіруші түлектерді құттықтаймыз. Бітіруші түлектерге тілейтініміз ақ жол, сәт сапар!