16 наурыз. «Мәдениет және ұлттық салт – дәстүр күні: әдет – ғұрыптарды жаңғырту, ұлттық құндылықтарды ілгерлету, тарихи мұраны жандандыру». 16 наурыз. «Мәдениет және ұлттық салт – дәстүр күні: әдет – ғұрыптарды жаңғырту, ұлттық құндылықтарды ілгерлету, тарихи мұраны жандандыру».

✅Елімізде 16 наурыз — «Мәдениет және ұлттық салт-дәстүр күні» тақырыбында аталып өтпек. Ұлттың «мәдени коды» негізінде бұл күн мәдениет, өнер мен ұлттық салт-дәстүр насихатына арналатын болады. Қазақ салт-дәстүрге сүйене отырып, өзара қарым-қатынасын реттеп отырған, бір-бірін үнсіз түсініп, сыйласқан. Қазір сол дәстүрдің біразы ұмыт болды. Қазақтың салт-дәстүрі ағайын, туған-туыс, көршілер арасында жақсы қарым-қатынастың қалыптасуына және ынтымақтастықта өмір сүруіне жол ашқан.

????Колледж топ жетекшілері Утепова Мадина Сәрсенбековна мен Кемелханова Гүлжайна Жетыбайқызының ұйымдастыруымен студенттерді Мемлекеттік Маңғыстау тарихи-мәдени қорығында экскурсияға апарып, елге алғаш рет аяқ басқан жанның сол жер туралы алғашқы түсінігі оның тарихы, табиғаты мен ескерткіштері арқылы жергілікті халықтың арғы-бергі тарихынан мағлұмат алды.

#маңғыстауөнерколледжі

#тәрбиебөлімі