Сабақ кестесі. 2020-2021 оқу жылы. III курс
040403 3 – «Халық аспаптары», ІІІ курс
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Класы |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
Ансамбль І топ (қобыз) |
Кемелбекова Ж.Е. |
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
Информатика І топ |
Айтбаева А.К. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Информатика І топ (35мин) |
Айтбаева А.К. |
|
|
16.40-17.50 |
Педагогика және психология І топ |
Ғалымқызы Д. |
|
|
18.00-19.10 |
Аспаптану |
Көбенғалиев Б.А. |
|
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Гармония «А» |
Төреханова М.Ж. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Гармония «Б» |
Төреханова М.Ж. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Ансамбль (домбыра) Орындаушылық өнер тарихы(қобыз) |
Кулганатов Ғ.Б. Исмұханбетова Ж. |
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Кәсіби орыс тілі ІІ топ |
Нугманова Ш.Х. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Кәсіби орыс тілі І топ |
Нугманова Ш.Х. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Музыкалық шығармаларды талдау «А» Дүниежүзі музыка әдебиеті «Б» |
Сағындықова Л. Джумашева Р.А. |
|
|
14.00-15.10 |
Музыкалық шығармаларды талдау «Б» Дүниежүзі музыка әдебиеті «А» |
Сағындықова Л. Джумашева Р.А. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Қазақстан тарихы І топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Класс сағаты |
Кубенгалиев Б.А. (домбыра) Исмұханбетова Ж.М. (қобыз) |
|
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
Сольфеджио «А» |
Кошелева Е.Б. |
|
9.20 - 10.30 |
Сольфеджио «Б» |
Кошелева Е.Б. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Әдістеме(қобыз) |
Исмұханбетова Ж. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
Оркестр |
Көбенғалиев Б.А. |
|
|
18.00-19.10 |
Оркестр(35 мин) |
Көбенғалиев Б.А. |
|
|
Ж ұ м а |
8.00 - 9.10 |
Ағылшын тілі І топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
9.20 - 10.30 |
Ағылшын тілі ІІ топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Әдістеме (домбыра) |
Кулганатов Ғ.Б. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Орындаушылық өнер тарихы (домбыра) |
Кулганатов Ғ.Б. |
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С е н б і |
8.00 - 9.10 |
Оркестр |
Көбенғалиев Б.А. |
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Дене тәрбиесі І топ |
Құдабаев А. |
|
|
16.40-17.50 |
Дене тәрбиесі ІІ топ |
Құдабаев А. |
|
040701 3 «Ән салу», 040702 3 «Домбырамен ән салу», -ІІІ курс
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Класы |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Хор |
Сарғожаева А. |
1 |
|
12.00 - 13.10 |
Дене тәрбиесі ІІІ топ |
Ертлевова Ф. |
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
15.55 Информатика ІІ топ |
Айтбаева А.К. |
41 |
|
16.40-17.50 |
Информатика ІІ топ |
Айтбаева А.К. |
|
|
18.00-19.10 |
Педагогика және психология ІІ топ |
Ғалымқызы Д. |
2 |
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
Педагогика және психология (орыс тобы) |
Пейсахова Я.Б.
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
Музыка теориясы «А» |
Оленюк Н.Б. |
2 |
|
14.00-15.10 |
Сольфеджио «А» |
Хасанова А.Д. |
28 |
|
15.20 - 16.30 |
Сольфеджио «Б» |
Хасанова А.Д. |
28 |
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Хор партияларын үйрену (акад) |
Майлыбаева Н.Е. |
|
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Кәсіби орыс тілі ІІІ топ |
Турашева А.Е. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Дүниежүзі музыка әдебиеті |
Джумашева Р.А. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
Қазақстан тарихы ІІ топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Класс сағаты |
Асқамбаев Т.Е. |
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Кәсіби қазақ тілі Ү топ (орыс тобы) |
Таласбаева А.А. |
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
Музыка теориясы «Б» |
Оленюк Н.Б. |
11 |
|
14.00-15.10 |
Сольфеджио «Б» Би (академиялық) |
Хасанова А.Д. Бекполова А.А. |
28 Хореогр.залы |
|
15.20 - 16.30 |
Сольфеджио «А»(35мин) |
Хасанова А.Д. |
28 |
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
Ж ұ м а |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Актер шеберлігі |
Бейсенбина А.К. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Ән хаттау (дәстүрлі -ф) |
Қуанышқалиев Б. |
11 |
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
16.25 Информатика ІІ топ Ағылшын тілі ҮІ топ |
Айтбаева А.К. Мырзатай М.Ж. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
17,15 Информатика Ү топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
18.00-19.10 |
Информатика Ү топ Хор партияларын үйрену (дәст) |
Айтбаева А.Қ. Берикбаева А.С. |
|
|
С е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
Ағылшын тілі ІІІ топ Қазақстан тарихы ІҮ топ (орыс тобы) |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
040401.3 – «Фортепиано» , 040402 3 «Ішекті аспаптары»,
040402 3 «Үрлемелі және соқпалы аспаптары» 0405000 «Хор дирижеры» - IІІ курс
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Класы |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
Гармония (ф-но, ішекті, үрл) |
Кошелева Е.Б. |
2 |
9.20 - 10.30 |
Сольфеджио (ХД) |
Хасанова А.Д. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Хор (ХД) |
Сарғожаева А. |
1 |
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Педагогика және психология ІІ топ |
Ғалымқызы Д. |
2 |
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
Педагогика және психология (орыс тобы) |
Пейсахова Я.Б.
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Хор әдебиеті (ХД) |
Хасанова А.Д. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Гармония (ХД) |
Төреханова М.Ж. |
11 |
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Хор әдебиеті |
Хасанова А.Д. |
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Хор партияларын үйрену |
Сарғожаева А.С. |
|
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
Сольфеджио (ф-но, ішекті, үрл) |
Кошелева Е.Б. |
2 |
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Хор (ХД) |
Сарғожаева А. |
1 |
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
Қазақстан тарихы ІІ топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Музыкалық шығармаларды талдау |
Сағындықова Л. |
28 |
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Класс сағаты |
Хасанова А.Д. (ХД) Маматова Е.И. (ф-но, іш., ұрм) |
1 26 |
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Кәсіби қазақ тілі Ү топ (орыс тобы) |
Таласбаева А.А. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Дүниежүзі музыка әдебиеті (ф-но, іш, үрл, ХД) |
Джумашева Р.А. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Хор партияларын үйрену |
Сарғожаева А.С. |
1 |
|
16.40-17.50 |
Информатика ІІІ топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
18.00-19.10 |
Информатика (35 мин) |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
Ж ұ м а |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
Хор (ХД) |
Сарғожаева А. |
1 |
|
14.00-15.10 |
Ағылшын тілі ҮІ топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
17,15 Информатика Ү топ |
Айтбаева А.Қ. |
2 |
|
18.00-19.10 |
Информатика Ү топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
С е н б і |
8.00 - 9.10 |
8.50 Информатика ІҮ топ |
Айтбаева А.Қ. |
41 |
9.20 - 10.30 |
8.50 Информатика ІҮ топ |
Айтбаева А.Қ. |
41 |
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
Қазақстан тарихы ІҮ топ(орыс тобы) |
|
|
|
14.00-15.10 |
Кәсіби орыс тілі ІҮ топ |
Турашева А.Е. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Ағылшын тілі ІҮ топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
16.40-17.50 |
Дене тәрбиесі ІІ топ |
Құдабаев А. |
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
0412000 - «Кескіндеу» ІІІ курс
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Класы |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Бейнелеу өнер тарихы «Б» |
Токсанбаева М.К. |
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
Кескіндеме «Б» |
Бакибаев Б.А. |
50 |
9.20 - 10.30 |
Кескіндеме «Б» |
Бакибаев Б.А. |
50 |
|
10.40 – 11.50 |
Кескіндеме «Б» |
Бакибаев Б.А. |
50 |
|
12.00 - 13.10 |
Кескіндеме «Б» |
Бакибаев Б.А. |
50 |
|
14.00-15.10 |
Сурет «А» «Б» |
Токсанбаева М.К. Джолдасбаева Ж.Қ. |
50 51 |
|
15.20 - 16.30 |
Сурет «А» «Б» |
Токсанбаева М.К. Джолдасбаева Ж.Қ. |
50 51 |
|
16.40-17.50 |
Сурет «А» «Б» |
Токсанбаева М.К. Джолдасбаева Ж.Қ. |
50 51 |
|
18.00-19.10 |
Сурет «А» «Б» |
Токсанбаева М.К. Джолдасбаева Ж.Қ. |
50 51 |
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Кәсіби орыс тілі Ү топ |
Турашева А.Е. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Дене тәрбиесі ІҮ топ |
Ертлевова Ф. |
|
|
16.40-17.50 |
Қазақстан тарихы ІІІ топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
Кескіндеме «А» |
Токсанбаева М.К. |
50 |
|
15.20 - 16.30 |
Кескіндеме «А» |
Токсанбаева М.К. |
50 |
|
16.40-17.50 |
Кескіндеме «А» |
Токсанбаева М.К. |
50 |
|
18.00-19.10 |
Кескіндеме «А» |
Токсанбаева М.К. |
50 |
|
Ж ұ м а |
8.00 - 9.10 |
Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу (орыс тобы) |
Таласбаева А.А. |
|
9.20 - 10.30 |
Кәсіби қазақ тілі Ү топ (орыс тобы) |
Таласбаева А.А. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу (қазақ тобы) |
Таласбаева А.А. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Ағылшын тілі Ү топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
14.00-15.10 |
Ағылшын тілі ҮІ топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Информатика ІҮ топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
16.40-17.50 |
Информатика ІҮ топ(35 мин) 17.15 Информатика Ү топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
18.00-19.10 |
Информатика Ү топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
С е н б і |
8.00 - 9.10 |
Бейнелеу өнер тарихы «А» |
Токсанбаева М.К. |
52 |
9.20 - 10.30 |
Үйлестіру «А» «Б» |
Токсанбаева М.К. Бакибаев Б.А. |
52 50 |
|
10.40 – 11.50 |
Үйлестіру «А» «Б» |
Токсанбаева М.К. Бакибаев Б.А. |
52 50 |
|
12.00 - 13.10 |
Шрифт «А» Қазақстан тарихы ІҮ топ(орыс тобы) |
Токсанбаева М.К.
|
52 |
|
14.00-15.10 |
Техника және технология «А» Шрифт «Б» |
Шороханов М. Токсанбаева М.К. |
48 52 |
|
15.20 - 16.30 |
Техника және технология «Б» |
Шороханов М. |
48 |
|
16.40-17.50 |
|
|
|
0408000 - Хореография өнері
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Класы |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
Философия ІІІ топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
18.00-19.10 |
Әлеуметтану және саясаттану ІІІ топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Кәсіби орыс тілі Ү топ |
Турашева А.Е. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Қазақстан тарихы ІІІ топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Класс сағаты |
Бисалиева С.М. |
Хореогр.зал |
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
Ж ұ м а |
8.00 - 9.10 |
Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу (орыс тобы) |
Таласбаева А.А. |
|
9.20 - 10.30 |
Кәсіби қазақ тілі Ү топ (орыс тобы) |
Таласбаева А.А. |
Хореогр.зал |
|
10.40 – 11.50 |
Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу (қазақ тобы) |
Таласбаева А.А. |
Хореогр.зал |
|
12.00 - 13.10 |
Ағылшын тілі Ү топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
14.00-15.10 |
Ағылшын тілі ҮІ топ Кәсіптік қызмет негіздері ІІІ топ |
Мырзатай М.Ж. Бапанова Г. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Кәсіптік қызмет негіздері ІҮ топ |
Бапанова Г. |
|
|
Сенбі |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Қазақстан тарихы ІҮ топ (орыс тобы) |
|
|