Тілі: Рус   Каз
8 (7292) 52-17-40
8 (7292) 52-17-41

Біздің жетістіктер

/10.10.15/ Алматы қаласында өткен ІІІ Халықаралық «Арт Самғау-2015» суретшілер байқауында Социал Расул І орын, ІҮ курс студенттері Өтемағанбетов Жансерік ІІІ орын, Төребай Дамир дипломант атанды.

Біздің жетістіктер

/20.11.15/ «Қазақ хандығының 550 жылдығына» орай, студенттер арасында «Жайдарман» ойындары өткізілді. Ойынға 7 топ қатысты. Бас жүлде «Хореография» бөлімі «Ұлқыздар», 1 орын «Кескіндеу» бөлімінің «Оригинал» тобы, 2 орынды «Халық аспаптары» бөлімінің 2 курс «Өнер әзілкештері» тобы мен «Ән салу» бөлімінің «Бриллиант» тобы, 3 орынды «Хор дирижері» бөлімінің «Чертовые дирижері» және «Фортепиано» бөлімінің «Бомба», «Халық аспаптары» 1,4 курс студенттерінен құралған «80-сері» тобы жеңіп алды.

Біздің жетістіктер

/25.11.15/ Қалалық жастар орталығы мен студенттер альянсының ұйымдастыруымен өткен облыстық «Жыл студенті-2015» шарасында «Үлгерімі бойынша үздік студент» номинациясн «Кескіндеу» бөлімінің 3 курс студенті Социал Расул жеңіп алды. Көрермен ретінде 50 студент қатысты.

Біздің жетістіктер

/30.11.15/ Қалалық жастар орталығының ұйымдастыруымен өткен «Интелект - 2015» зияткерлік сайысында финалдық ойынға шығып, 3 орынға ие болды. Топты дайындаған Төлегенова Назгүл Аманғалиқызы.

Біздің жетістіктер

/23-39.04.16/ Қалалық жастар орталығының ұйымдастыруымен өтетін «Студент көктемі» байқауына қатысып студенттер көптеген жетістіктерге жетті.

Біздің жетістіктер

/26.11.15/ Алматы қаласы Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы «Халық музыка факультетінің» ұйымдастыруымен  өткен «Дәстүр және даму» атты байқауда студенттер төмендегідей жетістіктерге жетті:

Шодырова Ұлмекен - 1 орын

Сардарова Гүлназ, Джамбул Қайсар, Рахметова Збира - 2 орын

Р. Ақбергенов, М.Сейілханов, Г.Кенжеғараева - 3 орын

А.Машырықова, Н.Құдайбергенов, Г.Қарабалаева дипломант.

Біздің жетістіктер

/30.11.15/ «1 желтоқсан Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне» байланысты ұйымдастырылған флешмобқа колледждің барлық студенттері қатысты. Шараны ұйымдастырған ритмика пәнінің оқытушылары Ә.Ә.Бекполова мен А.Ғ.Омарова.

Біздің жетістіктер

/09.12.15/ «9 желтоқсан дүниежүзілік сыбайлас жемқорлыққа қарсы күніне» байланысты студенттер арасында каучинг өткізілді. Шараға облыстық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес орталығының маманы А.Сыванбаева қатысып өз ойымен бөлісті. Шара жоғарғы деңгейде өтіп, студенттер өз ойларын ашық жеткізді. Шараны ұйымдастырған Дина Ғалымқызы мен Г.Утепова.

13.05.16/ Қытай халықтық республикасы қазақтарының мерекелік концертін тамашалауға 40 студент қатысты. Концерт «Абай» атындағы мәдени-бос-демалыс кешенінде болды.

Біздің жетістіктер

/01.05.15/ 1 мамыр - Қазақстан Халықтарының Бірлігі күніне арналған салтанатты шеруге колледждің барлық оқытушылары мен студенттері қатысты.

Біздің жетістіктер

/24-27.05.16/ Гнесиндер атындағы музыка академиясының профессоры, Ресей халық әртісі А.Цыганков пен Құрманғазы атындағы қазақ ұлттық консерваториясының профессоры Е.Басықараның шеберлік сыныптары мен жеке концерттеріне оқытушылар мен студенттер қатысты. Шараға Атырау облысы, Батыс Қазақстан облысы, Қызылорда облысының музака колледждерінің оқытушылары мен студенттері қатысып, шеберліктерін шыңдады. Шеберлік сабағы облыстық М.Өскінбаев атындағы филармония залында концертке жалғасты.

Манова Жайнаш Утепкалиевна
Маңғыстау өнер колледжінің директоры
Электронное правительствоМемлекеттік
қызметтер