Тілі: Рус   Каз
Телефоны:
8 (7292) 52-17-40
8 (7292) 52-17-41

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

Кулганатов Ғани Бекенұлы – 2005-2009 жылдары Құрманғазы атындағы Қазақ Ұлттық консерваториясын домбыра мамандығын бітіріп шықты.
Еңбек жолын 2007 жылдан бастап Мәдениет саласында атқарып келеді.
2007-2009 жылдар аралығында Алматы қаласында АО «Қазақконцерт» бірлестігінде «Әлқисса» фольклорлық ансамблінде орындаушы аспапшы ретінде қызмет атқарды.
2009 жылы Мұрат Өскінбаев атындағы Маңғыстау облыстық филармониясында Абыл Тарақұлы атындағы ұлт-аспаптар оркестрінің және «Ақжарма» фольклорлық ансамблінің әртіс-аспапшысы қызметін атқарып келеді.
2009 жылы Маңғыстау өнер колледжінде домбыра пәнінің оқытушысы қызметін атқарып келеді.

Манова Жайнаш Утепкалиевна
Маңғыстау өнер колледжінің директоры
Электронное правительствоМемлекеттік
қызметтер