Расписание уроков. 2020-2021 учебный год. I курс
040403 3 – «Халық аспаптары», 040402 3 «Үрлемелі және соқпалы аспаптары» І курс
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Кабинет |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Дене тәрбиесі І топ |
Құдабаев А. |
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Дене тәрбиесі ІІ топ |
Құдабаев А. |
|
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
Қазақ тілі І топ |
Есболаева А.М. |
|
9.20 - 10.30 |
Қазақ тілі ІІ топ |
Есболаева А.М |
|
|
10.40 – 11.50 |
Алғашқы әскери дайындық І топ |
Сахратов Ш.А. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
Дүниежүзі музыка әдебиеті «А» Қазақ музыка әдебиеті «Б» |
Джумашева Р.А. Сайлаубаева М.С. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Дүниежүзі музыка әдебиеті «Б» Қазақ музыка әдебиеті «А» |
Джумашева Р.А. Сайлаубаева М.С. |
|
|
16.40-17.50 |
Дүниежүзі тарихы І топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
18.00-19.10 |
Дүниежүзі тарихы ІІ топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
Музыка теориясы «А» |
Оленюк Н.Б. |
|
9.20 - 10.30 |
Музыка теориясы «Б» |
Оленюк Н.Б. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Музыка теориясы «В» |
Оленюк Н.Б. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Класс сағаты |
Утепова Г.С.(домбьра) Исмұханбетова Ж.М. (қобыз-баян) |
|
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
Қазақ әдебиеті ІІ топ Ағылшын тілі І топ |
Есболаева А.М. Мырзатай М.Ж. |
|
9.20 - 10.30 |
Қазақ әдебиеті І топ Ағылшын тілі ІІ топ |
Есболаева А.М Мырзатай М.Ж. |
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
Алғашқы әскери дайындық ІІ топ |
Сахратов Ш.А. |
|
|
14.00-15.10 |
Өзін-өзі тану І топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
Ж ұ м а |
8.00 - 9.10 |
Этносольфеджио «А» |
Қуанышқалиев Б.Қ. |
11 |
9.20 - 10.30 |
Этносольфеджио «Б» |
Қуанышқалиев Б.Қ. |
11 |
|
10.40 – 11.50 |
Сольфеджио «В» |
Кошелева Е.Б. |
2 |
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
Өзін-өзі тану ІІ топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С е н б і |
8.00 - 9.10 |
Орыс тілі және әдебиеті І топ (35минут) 8.35 Орыс тілі және әдебиеті ІІ топ |
Нугманова Ш.Х. |
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
Математика І топ |
Бекешова Ш.Р. |
|
|
14.00-15.10 |
Химия І топ Математика ІІ топ |
Науырызова Б.Ж. Бекешова Ш.Р. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Физика І топ Химия ІІ топ |
Сәуірбай Н.Т. Науырызова Б.Ж. |
|
|
16.40-17.50 |
Физика ІІ топ |
Сәуірбай Н.Т. |
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
040701 3 «Ән салу», 040702 3 «Домбырамен ән салу» - І курс
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Класы |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Дауыс физиологиясы «А» |
Берикбаева Ш.С. |
|
|
16.40-17.50 |
Дауыс физиологиясы «Б» |
Берикбаева Ш.С. |
|
|
18.00-19.10 |
Өзін-өзі тану ІІІ топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Қазақ музыка әдебиеті |
Сайлаубаева М.С. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Дүниежүзі музыка әдебиеті |
Джумашева Р.А. |
|
|
14.00-15.10 |
Дүниежүзі тарихы ІІІ топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Алғашқы әскери дайындық ІІІ топ |
Сахратов Ш. |
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
Музыка теориясы «А» Сольфеджио «Б» |
Оленюк Н.Б. Хасанова А.Д. |
|
|
14.00-15.10 |
Музыка теориясы «Б» Сольфеджио «А» |
Оленюк Н.Б. Хасанова А.Д. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Класс сағаты |
Асқамбаев Т.Е. Қуанышқалиев Б.Қ. |
|
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Қазақ тілі ІІІ топ |
Есболаева А.М. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Қазақ әдебиеті ІІІ топ |
Есболаева А.М. |
|
|
14.00-15.10 |
Ағылшын тілі ІІІ топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Хор партияларын үйрену |
|
|
|
Ж ұ м а |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Химия ІІІ топ |
Науырызова Б.Ж. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Дене тәрбиесі ІІІ топ |
Құдабаев А. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Орыс тілі және әдебиеті ІІІ топ 35 минут |
Нугманова Ш.Х. |
|
|
14.00-15.10 |
Физика ІІІ топ |
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Математика ІІІ топ |
Бекешова Ш.Р. |
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
040401.3 – «Фортепиано» , 040402 3 «Ішекті аспаптары», «Үрлемелі және соқпалы аспаптар»
I курс
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Класы |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Музыка теориясы (ф-но, ішекті) |
Тореханова М.Ж. |
11 |
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
Ағылшын тілі ІҮ топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
9.20 - 10.30 |
Қазақ тілі IV топ Ағылшын тілі ҮІ топ |
Таласбаева А.А. Мырзатай М.Ж. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Қазақ әдебиеті IV топ |
Таласбаева А.А. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Қазақ тілі және әдебиеті ҮІ топ |
Таласбаева А.А. |
|
|
14.00-15.10 |
Алғашқы әскери дайындық Ү топ(орыс тобы) |
Сахратов Ш.А. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
Қазақ музыка әдебиеті(ф-но, іш, үрл, ХД) |
Сайлаубаева М.С. |
|
|
18.00-19.10 |
Дүниежүзі тарихы ІІ топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Сольфеджио (ф-но, ішекті) |
Кошелева Е.Б. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Музыка теориясы «В» (үрл) |
Оленюк Н.Б. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Класс сағаты |
Маматова Е.И. (ф-но, іш., ұрм) |
|
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Дене тәрбиесі Ү топ |
Ертлевова Ф. |
|
|
10.40 – 11.50 |
|
|
|
|
12.00 - 13.10 |
Алғашқы әскери дайындық ІІ топ |
Сахратов Ш.А. |
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Дүниежүзі музыка әдебиеті (ф-но, іш, үрл, ХД) |
Джумашева Р.А. |
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
Ж ұ м а |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Сольфеджио «В»(үрл) |
Кошелева Е.Б. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
Өзін-өзі тану ІІ топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С е н б і |
8.00 - 9.10 |
Физика Ү топ |
|
|
9.20 - 10.30 |
Математика Ү топ(орыс тобы) Дене тәрбиесі ІҮ топ |
Бекешова Ш.Р. Ертлевова Ф. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Орыс тілі ҮІ топ (орыс тобы) |
Турашева А.Е. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Орыс әдебиеті ҮІ топ (орыс тобы) 12.35 Орыс тілі және әдебиеті ІҮтоп |
Турашева А.Е. Нугманова Ш.Х. |
|
|
14.00-15.10 |
Математика ІІ топ Дүниежүзі тарихы (Ү орыс тобы) |
Бекешова Ш.Р.
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Химия ІІ топ |
Науырызова Б.Ж. |
|
|
16.40-17.50 |
Физика ІІ топ Химия Үтоп |
Сәуірбай Н.Т. Науырызова Б.Ж. |
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
0405000 «Хор дирижеры» I курс
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Класы |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Хор (ХД) |
Сарғожаева А. |
1 |
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
Музыка теориясы(ХД) |
Берикбаева А.С. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
Ағылшын тілі ІҮ топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
9.20 - 10.30 |
Қазақ тілі IV топ Ағылшын тілі ҮІ топ |
Таласбаева А.А. Мырзатай М.Ж. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Қазақ әдебиеті IV топ |
Таласбаева А.А. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Қазақ тілі және әдебиеті ҮІ топ |
Таласбаева А.А. |
|
|
14.00-15.10 |
Алғашқы әскери дайындық Ү топ(орыс тобы) |
Сахратов Ш.А. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
Қазақ музыка әдебиеті(ф-но, іш, үрл, ХД) |
Сайлаубаева М.С. |
|
|
18.00-19.10 |
Дүниежүзі тарихы ІІ топ
|
Төлегенова Н.А. Құдабаев А. |
|
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Хор (ХД) |
Сарғожаева А. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Класс сағаты |
Хасанова А.Д. (ХД) |
|
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Дене тәрбиесі Ү топ |
Ертлевова Ф. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Сольфеджио (ХД) |
Сарғожаева А. |
1 |
|
12.00 - 13.10 |
Алғашқы әскери дайындық ІІ топ |
Сахратов Ш.А. |
|
|
14.00-15.10 |
|
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Дүниежүзі музыка әдебиеті (ф-но, іш, үрл, ХД) |
Джумашева Р.А. |
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
Хор партияларын үйрену |
Сарғожаева А.С. |
|
|
Ж ұ м а |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
|
|
|
|
10.40 – 11.50 |
Сольфеджио «В»(үрл) Хор (ХД) |
Кошелева Е.Б. Сарғожаева А. |
|
|
12.00 - 13.10 |
|
|
|
|
14.00-15.10 |
Өзін-өзі тану ІІ топ |
Айтбаева А.Қ. |
|
|
15.20 - 16.30 |
|
|
|
|
16.40-17.50 |
|
|
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С е н б і |
8.00 - 9.10 |
Физика Ү топ |
|
|
9.20 - 10.30 |
Математика Ү топ(орыс тобы) Дене тәрбиесі ІҮ топ |
Бекешова Ш.Р. Ертлевова Ф. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Орыс тілі ҮІ топ (орыс тобы) |
Турашева А.Е. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Орыс әдебиеті ҮІ топ (орыс тобы) 12.35 Орыс тілі және әдебиеті ІҮтоп |
Турашева А.Е. Нугманова Ш.Х. |
|
|
14.00-15.10 |
Математика ІІ топ Дүниежүзі тарихы (Ү орыс тобы) |
Бекешова Ш.Р.
|
|
|
15.20 - 16.30 |
Химия ІІ топ |
Науырызова Б.Ж. |
|
|
16.40-17.50 |
Физика ІІ топ Химия Үтоп |
Сәуірбай Н.Т. Науырызова Б.Ж. |
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
0412000 - «Кескіндеу» І курс
Күні |
Уақыты |
Пәндер атауы (тобы) |
Оқытушы аты жөні |
Класы |
Д ү й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Сурет «А» |
Балтабаев Т.П. |
51 |
|
10.40 – 11.50 |
Сурет «А» |
Балтабаев Т.П. |
51 |
|
12.00 - 13.10 |
Сурет «А» Мамандыққа кіріспе «Б» |
Балтабаев Т.П. Токсанбаева М.К. |
51 |
|
14.00-15.10 |
Сурет «Б» Мамандыққа кіріспе «А» |
Джолдасбаева Ж.Қ. Токсанбаева М.К. |
51 |
|
15.20 - 16.30 |
Сурет «Б» |
Джолдасбаева Ж.Қ. |
51 |
|
16.40-17.50 |
Сурет «Б» |
Джолдасбаева Ж.Қ. |
51 |
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С е й с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Ағылшын тілі ҮІ топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
10.40 – 11.50 |
Ағылшын тілі Ү топ |
Мырзатай М.Ж. |
|
|
12.00 - 13.10 |
Қазақ тілі және әдебиеті ҮІ топ |
Таласбаева А.А. |
|
|
14.00-15.10 |
Алғашқы әскери дайындық Ү топ(орыс тобы) Өзін-өзі тану ІҮ топ |
Сахратов Ш.А.
Айтбаева А.Қ. |
|
|
15.20 - 16.30 |
Дүниежүзі тарихы Ү топ |
Төлегенова Н.А. |
|
|
16.40-17.50 |
Алғашқы әскери дайындық ІҮ топ |
Сахратов Ш.А. |
|
|
18.00-19.10 |
|
|
|
|
С ә р с е н б і |
8.00 - 9.10 |
|
|
|
9.20 - 10.30 |
Кескіндеме «Б» |
Джолдасбаева Ж.Қ. |
51 |
|
10.40 – 11.50 |
Кескіндеме «Б» |
Джолдасбаева Ж.Қ. |
51 |
|
12.00 - 13.10 |
Кескіндеме «Б» |
Джолдасбаева Ж.Қ. |
51 |
|
14.00-15.10 |
Үйлестіру «А» |
Балтабаев Т.П. |
51 |
|
15.20 - 16.30 |
Үйлестіру «А» 15.55-ке дейін |
Балтабаев Т.П. |
51 |
|
16.40-17.50 |
Перспектива «А» |
Токсанбаева М.К. |
|
|
18.00-19.10 |
Перспектива «Б» |
Токсанбаева М.К. |
|
|
Б е й с е н б і
|
8.00 - 9.10 |
|
|
|